Projekty odstranění azbestových materiálů

Díky praktickým zkušenostem s odstraňování azbestu jsme schopni navrhnout optimální postup prací, tak aby byly splněny veškeré požadavky na zajištění ochrany zdraví. Naše projekty slouží v mnoha případech jako podklad pro Hlášení prací s azbestem příslušné Hygienické stanici a naše služby využívají jak sanační firmy, tak projektanti či samotní investoři. V rámci návrhu postupu jsme schopni zajistit technologický postup odstraňovacích prací, navrhnout potřebnou technologii, zajistit odhad finančních nákladů na odstranění azbestu. V neposlední řadě můžeme pro investora zajistit denní kontrolu nad dodržováním postupů, tak aby nedošlo k jejich porušování během prováděných prací. Díky praktickým zkušenostem s odstraňování azbestu jsme schopni navrhnout optimální postup prací, tak aby byly splněny veškeré požadavky na zajištění ochrany zdraví. Naše projekty slouží v mnoha případech jako podklad pro Hlášení prací s azbestem příslušné Hygienické stanici a naše služby využívají jak sanační firmy, tak projektanti či samotní investoři. V rámci návrhu postupu jsme schopni zajistit technologický postup odstraňovacích prací, navrhnout potřebnou technologii, zajistit odhad finančních nákladů na odstranění azbestu. V neposlední řadě můžeme pro investora zajistit denní kontrolu nad dodržováním postupů, tak aby nedošlo k jejich porušování během prováděných prací.


Navštivte naše další webové stránky
a zjistěte více o azbestu:

Removal.cz  – odborná likvidace azbestu
Nabízíme všechny služby spojené s azbestem: měření azbestu, vypracování návrhů sanace, likvidace azbestových materiálů, prodej vybavení a spotřebního materiálu.

Puresolutions.cz – vybavení pro práci s azbestem
Jsme společnost, která má mnohaleté zkušenosti se sanací azbestu. Díky tomu vám můžeme nabídnout pytle, postřiky a další produkty na azbest, které sami používáme.


 

Aktuality »

05.09.2012

Rekonstrukce objektů s boletickým panelem

Mnohokráte jsem byl již dotazován zda při rekonstrukci obvodového pláště z tzv. Boletického panelu dochází … celý text »continue »

28.08.2012

Čištění školských objektů od respirabilních vláken

Také my jsme byli vícekráte osloveni abychom poradili s problematikou čištění školských zařízení od respirabilních … celý text »continue »

Copyright 2024 © omnipure.cz
obchod@removal.cz | tel.: +420 737 256 608
Tento web nepoužívá cookies

...jednička v problematice
azbestu...