Měření respirabilních vláken azbestu v ovzduší

Odběry provádíme v kooperaci s belgickou společností Vincotte moderními odběrovými soupravami a vlastní odběr trvá nejčastěji od 4 do 8 hodin. Metodika vlastního odběru se řídí ČSN ISO EN 16000-7. K vyhodnocování jsou používány metody Rastrovací resp. transmisní elektronové mikroskopie (SEM a TEM) a to buď v německé laboratoři Agrolab nebo v belgických laboratořích Vincotte. Odběr i analýza jsou samozřejmě akreditovány podle evropské legislativy.  Jsme připraveni Vám bezplatně navrhnout plán měření spolu s vypracováním cenové kalkulace těchto prací. Cena jednoho odběru je stanovena od 6.000,- Kč bez DPH 20% a k této je mimo území Hlavního města Prahy účtováno dopravné dle aktuálních sazeb.Odběry provádíme v kooperaci s belgickou společností Vincotte moderními odběrovými soupravami a vlastní odběr trvá nejčastěji od 4 do 8 hodin. Metodika vlastního odběru se řídí ČSN ISO EN 16000-7. K vyhodnocování jsou používány metody Rastrovací resp. transmisní elektronové mikroskopie (SEM a TEM) a to buď v německé laboratoři Agrolab nebo v belgických laboratořích Vincotte. Odběr i analýza jsou samozřejmě akreditovány podle evropské legislativy. Jsme připraveni Vám bezplatně navrhnout plán měření spolu s vypracováním cenové kalkulace těchto prací. Cena jednoho odběru je stanovena od 6.000,- Kč bez DPH 20% a k této je mimo území Hlavního města Prahy účtováno dopravné dle aktuálních sazeb.


Navštivte naše další webové stránky
a zjistěte více o azbestu:

Removal.cz  – odborná likvidace azbestu
Nabízíme všechny služby spojené s azbestem: měření azbestu, vypracování návrhů sanace, likvidace azbestových materiálů, prodej vybavení a spotřebního materiálu.

Puresolutions.cz – vybavení pro práci s azbestem
Jsme společnost, která má mnohaleté zkušenosti se sanací azbestu. Díky tomu vám můžeme nabídnout pytle, postřiky a další produkty na azbest, které sami používáme.


 

Aktuality »

05.09.2012

Rekonstrukce objektů s boletickým panelem

Mnohokráte jsem byl již dotazován zda při rekonstrukci obvodového pláště z tzv. Boletického panelu dochází … celý text »continue »

28.08.2012

Čištění školských objektů od respirabilních vláken

Také my jsme byli vícekráte osloveni abychom poradili s problematikou čištění školských zařízení od respirabilních … celý text »continue »

Copyright 2024 © omnipure.cz
obchod@removal.cz | tel.: +420 737 256 608
Tento web nepoužívá cookies

...jednička v problematice
azbestu...