Jak vypadá a co je Boletický panel?

Patrně v důsledku medializace problémů s azbestem v poslední době velice často voláte a ptáte se co je to Boletický panel, který je teď tak často zmiňován. Jde o stavební konstrukci, která má více variant, kdy základem je ocelový rám, který je z venkovní strany obložen pohledovým sklem a z vnitřní strany pak nejčastěji deskovými materiály. Azbest může být jak ve vnitřní desce, tak v desce, která se skrývá pod pohledovým sklem.

Existuje mnoho variant a bohužel nejenom tzv. Boletické panely s azbestem. Mohou to být podobné konstrukce, které se v minulosti označovaly obchodními názvy jako KORD, Kovoplastický plášť obvodový, Stross, Sidelvar apod.

Chápeme, že není ve Vašich silách všechny tyto typové konstrukce znát, proto jsme tu my a nabízíme nejen stavebně technické průzkumy,  ale především řešení.


Navštivte naše další webové stránky
a zjistěte více o azbestu:

Removal.cz  – odborná likvidace azbestu
Nabízíme všechny služby spojené s azbestem: měření azbestu, vypracování návrhů sanace, likvidace azbestových materiálů, prodej vybavení a spotřebního materiálu.

Puresolutions.cz – vybavení pro práci s azbestem
Jsme společnost, která má mnohaleté zkušenosti se sanací azbestu. Díky tomu vám můžeme nabídnout pytle, postřiky a další produkty na azbest, které sami používáme.


 

Aktuality »

05.09.2012

Rekonstrukce objektů s boletickým panelem

Mnohokráte jsem byl již dotazován zda při rekonstrukci obvodového pláště z tzv. Boletického panelu dochází … celý text »continue »

28.08.2012

Čištění školských objektů od respirabilních vláken

Také my jsme byli vícekráte osloveni abychom poradili s problematikou čištění školských zařízení od respirabilních … celý text »continue »

Copyright 2024 © omnipure.cz
obchod@removal.cz | tel.: +420 737 256 608
Tento web nepoužívá cookies

...jednička v problematice
azbestu...